آسفالت و قیر

قير، سنگين­ ترين برش نفت خام و يكي از پيچيده ­ترين اجزاي آن، به رنگ تيره، به اشكال جامد، نيمه جامد يا ويسكوز و با منشاء طبيعي يا توليدي مي ­باشد. عمدة اجزاي سازندة قير از تركيبات هيدوركربني با وزن مولكولي بالا تشكيل شده كه شامل مواد روغني، رزين و آسفالتين­ها مي­ باشد. اين ماده از نظر شيميايي داراي تركيبي بسيار پيچيده است و داراي خواص فيزيكي از جمله چسبندگي و ضد رطوبتي بوده و در دي‌سولفيد كربن و CO2 حل می شود.

در برخي از كشورها، واژة آسفالت(Asphalt) معادل با واژه قير (Bitumen) به كار برده مي ­شود، اما در ايران، آسفالت بيشتر به معني مخلوطي از قير و ماسه كه در راهسازي كاربرد دارد، مورد استفاده قرار مي گيرد.

شرکت پارس طب نوین با کادری متخصص در این صنعت نیز فعالیت داشته و می تواند با اطمینان کامل به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

پارس طب نوین بین الملل حامی محیط زیست

شرکت پارس طب نوین بین الملل برای اعلام حمایت از محیط زیست و جلوگیری از قطع بیرویه درختان اقدام به ارائه کاتالوگ دیجیتالی خود با نام "کاتالوگ‌سبز" نموده است. از این پس از طریق اسکن بارکد سمت راست به وسیله تلفن همراه خود و یا تبلت می‌توانید آخرین کاتالوگ این شرکت را به سادگی دریافت نمائید.

در صورت تمایل می‌توایند فایل کاتالوک را از ایـنـجـا نیز دریافت نمائید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت پارس طب نوین محفوظ است.
طراحی وب